Події ІІ Літньої школи “Ревіталізація міст – досвід ЄС для України”

Першого дня ІІ літньої школи “Ревіталізація міст – досвід ЄС для України” учасники обговорювали європейські стратегії міського розвитку, знайомились з інвестиційними можливостями Львівщини та брали участь в опитуванні.

День другий ІІ Літньої школи «Ревіталізація міст – досвід ЄС для України». Учасники дізнались про можливі джерела фінансування відродження міст, зокрема, залучення коштів через Європейські структурні фонди та міжнародні фінансові організації, а також ознайомились зі стратегією розвитку міста Львова від керівника програми “Стратегія” City Institute/Інститут міста Андрія Пундора.

В третій день гостем ІІ Літньої школи «Ревіталізація міст – досвід ЄС для України» стала комунікаційна менеджерка Jam Factory Art Center Марія Швець, яка поділилась досвідом успішної ревіталізації колишньої фабрики повидла і перетворенням занедбаної території в креативний мистецький простір.

На четвертий день ІІ Літньої школи «Ревіталізація міст – досвід ЄС для України» учасники обговорили сучасні українські реалії ревіталізації міст та проаналізували взаємодію зі стейкхолдерами як інструмент ревіталізації.

День п’ятий ІІ Літньої школи «Ревіталізація міст – досвід ЄС для України». Професорка ЛНУ імені Івана Франка Оксана Гнаткович, яка також є директоркою Громадської організації «Зелена економіка», ознайомила учасників із європейськими практиками ревіталізації міст з фокусом на креативну індустрію. Окрім цього, слухачі дізнались про важливість розвитку “розумних міст” в європейських країнах та Україні.

В завершальний день ІІ Літньої школи «Ревіталізація міст – досвід ЄС для України» учасники презентували власні проєкти ревіталізації об’єктів культурної спадщини, постпромислових територій та елементів екосистеми, демонструючи вдале засвоєння матеріалу та успішне його втілення в практичний результат. Усі активні слухачі отримали сертифікати про успішне завершення Літньої школи!🇺🇦🇪🇺