ЗУСТРІЧ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ЗІ ЗАХИСНИКАМИ ТА ЗАХИСНИЦЯМИ УКРАЇНИ “ДІАЛОГИ ПЕРЕМОГИ”

23.09.2023 | 10:38

20 вересня 2023 року доцент кафедри обліку, аналізу і контролю Наталія Лобода та студенти групи УФО-21с спеціальності 071 «Облік і оподаткування» долучилися до зустрічі з лауреатом проекту «Пісні війни» і «Пісні, народжені в АТО», сержантом, командиром відділення, учасником бойових дій з квітня 2014 року Максимом Перевʼязком, який і зараз продовжує захищати нашу державу.

Розпочалась зустріч з хвилини мовчання, під час якої вшанували пам’ять усіх полеглих українських Героїв. Надалі до присутніх звернулися проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимир Качмар та голова Первинної профспілкової організації студентів Університету Микола Спересенко.

Під час зустрічі присутні мали можливість не лише поспілкуватися з воїном, а й послухати у його виконанні пісні під гітару та історії з військового життя.

СЛАВА УКРАЇНІ !!!!!!!!!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА !!!!!!!!!!!