Зустріч студентів з представниками Center for Entrepreneurship

27.09.2019 | 09:47

25 вересня до студентів спеціалізації “Фінанси, митна та податкова справа” факультету управління фінансами та бізнесу завітали представники Center for Entrepreneurship.
Yarka Lyba ділилась власним досвідом роботи в стартапі, розповівши про особливості розвитку стартапів в Україні, генерацію ідей та різноманітність варіантів їх монетизації в майбутньому, формування нових команд та гостру потребу в кваліфікованих фінансистах у вже існуючих, пошук та обрання ринків і ще багато цікавого.

Студент нашої кафедри, Event-manager Центру підприємництва Грант Максим розповів про роботу центру та додаткові до університетської освіти можливості, які студенти можуть там отримати – пройти навчальну пре-акселераційну програму, долучитись до стартап спільноти та брати участь в корисних заходах.
Особливу зацікавленість у студентів викликала практична частина реалізації стартап ідеї в українських реаліях.