Зустріч студентів із представниками ПАТ АКБ «Львів»

28.09.2018 | 12:45

27 вересня 2018 р. кафедрою державних та місцевих фінансів було організовано зустріч студентів 5-6 курсів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» із представниками ПАТ АКБ «Львів».

Мета зустрічі – інформування студентів-випускників про можливості працевлаштування та залучення на роботу в Банк талановитих, успішних і перспективних молодих фахівців.

Під час зустрічі студентів-випускників запросили до «Школи Банкірів», яку вкотре організовує Банк.  «Школа Банкірів» – це 9-ти тижневий курс навчання молодих, амбітних людей для формування нової генерації банкірів, адже успішними банкірами стають, а не народжуються. Дана програма навчання складена так, щоб дати її учасникам чіткі і потрібні теоретичні знання, розвинути їх потенціал та виховати в них навики, які допоможуть їм стати професіоналами банківської справи.