Zoom for Education: використання цифрових інструментів для викладачів

25.10.2022 | 18:06

25 жовтня 2022 року Міністерство освіти та науки України спільно з компанією «Zoom» організували вебінар «Zoom for Education: використання цифрових інструментів для викладачів».

Мета заходу – розповісти про можливості інструментів Zoom для здійснення ефективної організації освітнього процесу. До участі запрошували педагогічних та науково-педагогічних працівників України. Приєдналася до зустрічі і завідувач кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом ГАННА КОМАРНИЦЬКА. Модератор вебінару був: ЮРІЙ ЗУБАНЬ, Голова навчально-методичної підкомісії МОН України з дистанційного навчання. Спікери: KIM-JENNY DINH – Enterprise Customer Success Manager Zoom, ОЛЬГА БЕРШАДСЬКА –освітня тренерка ГО Вище, викладачка НаУКМА, ЧАЛЕНКО ОЛЕНА – директор студії навчання KNOW HOW.

Під час вебінару розглянули такі питання:

• можливості ліцензійної версії Zoom;
  • функціональні можливості Zoom Web Portal;
  • функціональні можливості Zoom Desktop Application;
  • налаштування конференцій Zoom;
  • особливості застосування Zoom в університеті та інші.

Public Administration and Business Management Public Administration and Business Management