Завершення програми безперервної освіти «Вплив зміни відносин ЄС-Росія на розвиток Східного партнерства» в Тартуському університеті

01.05.2023 | 10:02

Доцент кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом Львівського національного університету імені Івана Франка Герасименко Олена Вікторівна успішно завершила програму безперервної освіти «Вплив зміни відносин ЄС-Росія на розвиток Східного партнерства» (06 березня 2023 р. – 09 квітня 2023 р.)  в Тартуському університеті.

Курс розроблено в рамках Модуля Жана Моне NearEU за підтримки програми Європейського Союзу Erasmus+.

Протягом 5 тижнів навчання всі учасники мали можливість переглянути відеолекції професорів з усього світу та поспілкуватися з ними в чаті.

Також було надано цікаві додаткові матеріали для вивчення.

Щоб продовжувати навчання, всі учасники повинні були щотижня проходити тестування за відповідною темою або надсилати виконане домашнє завдання з аналізом запропонованих проблемних питань. В кінці курсу був іспит.

Щиро рекомендуємо усім бажаючим стати учасником цієї освітньої програми.