Завершення міжнародної програми підвищення кваліфікації «English-language Academic Communication» / «Англомовна академічна комунікація»

23.06.2022 | 10:51

21 червня 2022 року в Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася Урочиста академія з нагоди завершення міжнародної програми підвищення кваліфікації «English-language Academic Communication» / «Англомовна академічна комунікація» для науково-педагогічних працівників та адміністрації закладів вищої освіти. Реалізував програму Центр англомовної академічної та крос-культурної комунікації Львівського університету.

Як підсумок кількох місяців навчання, виконання домашніх завдань, спілкування з викладачами та однокурсниками, учасники програми отримали сертифікати про успішне завершення програми та підвищення кваліфікації.
В тому числі, сертифікат отримала доцент кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом Герасименко О.В.
Учасники програми домовились залишатись на зв’язку та розмірковують над варіантами подальшого вдосконалення навичок англомовної академічної комунікації.