Завершальний етап залікової сесії у студентів 2-го курсу освітньої програми «Фінанси, митна та податкова справа»

01.06.2022 | 22:18

Завершуючи навчальний рік, студенти 2-го курсу освітньої програми «Фінанси, митна та податкова справа» виконали та захистили свої перші курсові роботи. Тематика була різноманітною проте, здобувачі освітнього ступеня «бакалавр» доповнювали свої дослідження аналізом сьогочасних явищ і процесів, які зумовлені воєнними діями на території України. Це пов’язано із тим, що будь-які результати дослідження закономірно пов’язані й випливають із вивчення аспектів минулого і теперішнього. Тому сьогодні необхідно реально оцінювати політичну ситуацію в Україні і на її тимчасово окупованих територіях, а також нові особливості в оподаткуванні СПД, в діяльності органів місцевого самоврядування, у роботі банківських установ і страхових компаній, в організації ЗЕД та суб’єктів фінансового ринку; специфіку державного боргу та інвестицій і т. ін.

Цікавими, змістовними та актуальними виявилися роботи Василини Кальки та Софії Архіпової (УФФ-22 с); Вікторії Харачко і Діани Грицик (УФФ-23 с); Даніелли Мельничук та Ганни Тараненко (УФФ-21 с); Дацко Анастасії та Огребчук Вікторії (УФФ-24 с); Костюк Вікторії та Дороти Діани (УФФ-25 с).

Бажаємо всім студентам впевненості у собі, успішного завершення сесії та професійних перспектив у мирній державі!