Застосування засобів дистанційного навчання у викладанні дисциплін спеціальності 071 «Облік і оподаткування»

29.04.2020 | 17:30

Для забезпечення якісного та безперебійного навчального процесу у період карантину проведення лекційних і практичних занять викладачами кафедри обліку, аналізу і контролю здійснюється у дистанційному режимі з використанням динамічного навчального середовища – системи Moodle, платформи для проведення онлайн-занять – Zoom, електронних скриньок як корпоративної пошти (lnu.edu.ua), так і особистих, Viber та Messenger.

Завдяки цим засобам дистанційної комунікації викладачів і студентів здійснюється обмін інформацією, презентується лекційний матеріал, відбувається оцінювання знань студентів та виконаних практичних завдань.

29 квітня доцент кафедри Шевців Л.Ю. за допомогою платформи Zoom провела онлайн-лекцію з навчальної дисципліни «Облік в банках» на тему: «Облік валютних операцій» для студентів групи УФО-31с.

Даний досвід проведення лекцій є цікавим і корисним та буде використаний іншими викладачами кафедри у подальшій організації навчального процесу.