Засідання підсекції «Інформаційних технологій та моделювання» Звітної наукової конференції Університету за 2021 рік

07.02.2022 | 16:34

4 лютого 2022 р. у рамках Звітної наукової конференції викладачів Львівського національного університету імені Івана Франка за 2021 рік кафедрою цифрової економіки та бізнес-аналітики проведено онлайн-засідання підсекції «Інформаційних технологій та моделювання».

Керівник підсекції – проф. Шевчук І.Б.

Секретар підсекції – доц. Стадник Ю.А.

Було заслухано доповідь завідувача кафедри, д.е.н., проф. Шевчук І.Б. про підсумки наукової роботи кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики та доповіді, які стосувались наукових досліджень професорсько-викладацького складу кафедри:

1. Вплив криптовалют на розвиток національної та цифрової економік в Україні. Проф. Шевчук І.Б.
  2. Основні шляхи цифровізації публічного управління. Доц. Задорожна А.В.
  3. Аналіз кризових явищ в світовій економіці на основі GDP країн. Доц. Мищишин О.Я.
  4. Основні тенденції ринку криптовалют. Доц. Стадник Ю.А., Доц. Руда І.І.
  5. Тенденції HR-аналітики. Ст. викл. Васьків О.М.
  6. Моделювання бізнес-процесів в ІТ-галузі. Доц. Старух А., Доц. Депутат Б.Я.
  7. Цифрові фінансові технології в умовах пандемії COVID-19. Ст. викл. Ситник В.Ю.

Результати проведеної конференцій свідчать про зростання зацікавленості у науковому вирішенні проблем цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, моделювання бізнес-процесів, адаптування до викликів і реалій сьогодення, обміні досвідом науково-дослідної роботи.