Засідання підсекції «Інформаційних технологій та моделювання» Звітної наукової конференції Університету за 2020 рік

02.02.2021 | 22:18

2 лютого 2021 р. у рамках Звітної наукової конференції викладачів Львівського національного університету імені Івана Франка за 2020 рік кафедрою цифрової економіки та бізнес-аналітики проведено онлайн-засідання підсекції «Інформаційних технологій та моделювання».

Керівник підсекції – доц. Шевчук І.Б.

Секретар підсекції – доц. Стадник Ю.А.

Було заслухано доповідь завідувача кафедри, д.е.н. Шевчук І.Б. про підсумки наукової роботи кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики та доповіді, які стосувались наукових досліджень професорсько-викладацького складу кафедри:

1. Сфери та умови використання основних типів прогностичних економетричних моделей. Доц. Задорожна А.В.
  2. Валідація статистичних даних в економіці та соціумі. Доц. Мищишин О.Я.
  3. Ефективне інвестування в ІТ проекти. Доц. Стадник Ю.А.
  4. Інструменти HR-аналітики та базові HR-метрики. Ст. викл. Васьків О.М.
  5. Оподаткування доходів ІТ-бізнесу. Доц. Ярема О.Р.
  6. Місце тестування в розробці програмного забезпечення. Доц. Старух А.І.
  7. Роль інформаційних технологій у забезпеченні митної безпеки України. Ст. викл. Ситник В.Ю.