Запрошуємо взяти участь у міжнародному воркшопі «Кращі практики дослідження та викладання європейських студій: український та міжнародний досвід»

31.05.2022 | 01:06
Центр досконалості імен Жана Моне Львівського національного університету імені Івана Франка «Західноукраїнський дослідницький центр з європейських студій» у співпраці з Національним Еразмус+ Офісом в Україні, Українською Асоціацією Європейських Студій та Національним університетом «Києво-Могилянська Академія» запрошує взяти участь у міжнародному воркшопі «Кращі практики дослідження та викладання європейських студій: український та міжнародний досвід»
Метою заходу є вивчення міжнародного і українського досвіду дослідження і викладання європейських студій в Україні.
9 червня, 10:00. – 16:00 за київським часом.
У воркшопі передбачено наступні сесії:
• Європейські студії у час війни: досвід України
• Диджиталізація у дослідженні та викладанні європейських студій: сучасні практики
• Сучасний стан досліджень у європейських студіях: міжнародний та український досвід
Мова заходу: українська, англійська.
Реченець для реєстрації: 6 червня 2022 року.
Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/tcgpKZNji1uYfETe7
Захід відбуватиметься у рамках реалізації проектів ЛНУ імені Івана Франка «599469-EPP-1-2018-1-UA-EPJMO-СоЕ: ЗАХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ ДОСЛІДНИЦЬКИЙ ЦЕНТР З ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТУДІЙ», «Спільні політики ЄС: стратегії узгодження для України» (EUCPASU) 101047504 – EUCPASU – ERASMUS-JMO-2021-HEI-TCH-RSC та проєкту НаУКМА EU Research Lab.
Запрошуємо до участі усіх бажаючих!