Запрошуємо прийняти участь у практичному семінарі: Актуальні питання оподаткування (19.12.2019 р.))

12.12.2019 | 15:11

У рамках консультативно-роз’яснювальної роботи з платниками податків Головним управлінням ДПС у Львівській області проводяться практичні семінари. До таких заходів запрошуються студенти та викладачі кафедр факультету управління фінансами та бізнесу ЛНУ імені Івана Франка. Вже доброю традицією стала участь представників кафедри обліку і аудиту разом зі студентами спеціальності 071 “Облік і оподаткування” у роботі таких семінарів.

Тож інформуємо про черговий семінар Головного управлінням ДПС у Львівській області на тему: «Актуальні питання оподаткування», який відбудеться 19 грудня 2019 року, за адресою м. Львів, вул. Стрийська, 35, актовий зал адмінбудинку Головного управління ДПС у Львівській області.

Початок реєстрації: 10 год. 00 хв., початок семінару: 11 год. 00 хв.

Модератор заходу: головний державний інспектор відділу комунікацій з інститутами громадянського суспільства та бізнес-середовищем управління комунікацій Головного управління ДПС у Львівській області – Ірина Важна.