Запрошуємо до участі у ІІІ-ій Літній школі “Ревіталізація міст – досвід ЄС для України”

03.06.2023 | 08:21

Запрошуємо студентів, викладачів та усіх зацікавлених тематикою ревіталізації міст взяти участь у

ІІІ-ій Літній школі “Ревіталізація міст – досвід ЄС для України”,

що відбудеться онлайн з 23 червня по 30 червня 2023 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка на факультеті управління фінансами та бізнесу.

Школа проходитиме в рамках реалізації програми Еразмус+ Модуль Жана Моне «Ревіталізація міст – досвід ЄС для України» (Urban Revitalization – the EU experience for Ukraine 620957-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE) за підтримки Європейського Союзу.

Спікерами школи будуть викладачі Львівського національного університету імені Івана Франка, іноземні науковці, представники місцевої влади, бізнесу та громадянського суспільства, що дотичні до проблематики ревіталізації міста.

Учасником літньої школи може стати кожен, хто цікавиться політикою ЄС щодо оновлення міст та їх сталого розвитку. Літня школа надасть своїм учасникам нові компетенції та стимулюватиме дослідження Європейського Союзу та його програм ревіталізації. В Україні є величезний попит на створення якісної політики розвитку міста, в той час як ЄС має значний досвід та добру практику у цій сфері.

В межах школи відбудуться лекції, семінари та воркшопи наступної тематики:

• Сутність політики міського розвитку в ЄС
  • Види та методи ревіталізації міст
  • Джерела фінансування відродження міст
  • Європейські структурні фонди та їх інструменти у розвитку міст
  • Розробка програми ревіталізації міста
  • Тематичні дослідження європейських практик ревіталізації міст
  • Українські виклики ревіталізації міст
  • Напрямки ревіталізації міста – інвестиції, нова індустріалізація, інновації, креативна економіка
  • Розумні міста та стійке зростання
  • Впровадження досвіду ЄС в українську практику ревіталізації міст

Участь у Літній школі є безкоштовною за умови реєстрації за посиланням:

За підсумками роботи школи учасники отримають сертифікати Європейського зразка, а також освітні бонуси від координаторів проєкту.

Контактні особи проекту:    к.е.н., доц. Ольга Сич olga.sych@lnu.edu.ua

к.е.н., доц. Віра Круглякова  vira.kruhlyakova@lnu.edu.ua