Запрошення до участі у студентському круглому столі «Партнерство і співпраця влади та бізнесу як невід’ємна складова діяльності держави та суспільства» (15.10.2020 р.)

12.10.2020 | 10:35

Кафедра публічного адміністрування та управління бізнесом і кафедра економіки та публічного управління  з нагоди святкування Дня Університету запрошує аспірантів, студентів та усіх бажаючих долучитися до участі у студентському круглому столі на тему “Партнерство і співпраця влади та бізнесу як невід’ємна складова діяльності держави та суспільства”.

Круглий стіл відбудеться 15 жовтня 2020 року о 11 год. у дистанційному режимі з використанням програми Teams.

Всі бажаючі можуть взяти участь у роботі круглого столу, надіславши до 12 жовтня свої дані (прізвище, ім’я, по батькові, назва місця праці/навчання, посада, контактний телефон, e-mail адреса) та тези доповідей на e-mail hanna.komarnytska@lnu.edu.ua.

Вимоги до оформлення тез доповідей: обсяг тез доповідей – 3-4 повних сторінки (у т.ч. список літератури згідно ДСТУ 8302:2015) у редакторі Microsoft Word на аркуші формату А4, без нумерації сторінок, шрифт – Times New Roman, кегль – 12pt, інтервал – 1,5, без ущільнення тексту та переносівПоля – 20 мм з усіх сторін.

Інформація про прийняття матеріалів і лінк на створену команду у Teams будуть надіслані на Ваші e-mail.

З повагою, організатори!