Захист у Skype-форматі виробничої практики студентами, що навчаються на освітній програмі “Інформаційні технології в бізнесі”

01.06.2020 | 22:29

1 червня 2020 року у форматі Skype-конференції за участі керівника практики Васьків О. М. та членів комісії Шевчук І. Б. та Старух А. І. відбувся захист звітів з виробничої практики студентами кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики, що навчаються на освітній програмі «Інформаційні технології в бізнесі». Результати захисту показали, що студенти не лише на достатньому рівні володіють теоретичними знаннями, а й уміло застосовують їх для розв’язання конкретних практичних завдань, що стосуються вивчення особливостей практичного використання баз даних, застосування нормалізації баз даних та інформаційних технологій для аналізу та візуалізації рекламних та комерційних відеороликів, а також створення рекомендаційної системи для мережі супермаркетів, на основі якої існує можливість формування персональних акцій для кожного клієнта.

З успішним захистом!