Захист переддипломної практики магістрами ОП “Інформаційні технології в бізнесі”

23.11.2022 | 11:14

Виробнича (переддипломна) практика є заключною ланкою практичної підготовки, яка проводиться перед захистом кваліфікаційних (магістерських) робіт та є невід’ємною складовою частиною процесу підготовки фахівців за спеціалізацією «Інформаційні технології в бізнесі»

18 листопада 2022 року на факультеті управління фінансами та бізнесу, на кафедрі цифрової економіки та бізнес-аналітики відбувся захист переддипломної практики студентами 2-го курсу ОС «магістр», група УФЕМ-21с.

Базами переддипломної практики цього року були: TOB «Базар Клаб Україна», Філія Львівське Обласне Управління АТ «Ощадбанк», Візитка.ком, ТзОВ «Західноукраїнська логістична компанія», ТзОВ “Сервіс-про-софт”,  Рівненська торгово-промислова палата, ТОВ “БП ФАСАД”, ТОВ“Прайсуотерхаускуперс”.

Під час цієї практики магістри поглибили та закріпили теоретичні знання з науково-практичних та методичних підходів щодо дослідження напрямів діяльності на базах практики, а також зібрали практичний матеріал для виконання кваліфікаційних (магістерських) робіт.

Члени комісії Юліанна Стадник, Анна Старух та Орест Мищишин відзначили здатність та вміння студентів використовувати здобуті теоретичні знання та розв’язувати складні економічні задачі, приймати відповідні аналітичні та управлінські рішення для вирішення поставлених завдань за відповідною спеціальністю.