Захист магістерських робіт здобувачів вищої освіти освітньо-професійної програми «Фінанси, митна та податкова справа»

31.12.2022 | 12:02

На кафедрі фінансового менеджменту  Львівського національного університету імені Івана Франка протягом  20-28 грудня 2022 р. пройшли успішні захисти кваліфікаційних (магістерських) робіт здобувачів вищої освіти освітньо-професійної програми «Фінанси, митна та податкова справа». Випускники продемонстрували високий рівень теоретичної та практичної підготовки. Обмін думками та відповіді на додаткові запитання дав змогу їм ширше висвітлити окремі аспекти наукового доробку та представити перспективи подальших досліджень.
Колектив кафедри  щиро вітає здобувачів денної та заочної форми навчання із успішним захистом магістерських робіт та присвоєнням кваліфікації магістра фінансів, банківської справи та страхування за спеціалізацією фінанси, митна та податкова справа.
Щиро віримо у блискуче майбутнє наших випускників, у їх успішний власний професійний шлях, сповнений безлічі можливостей у мирній, процвітаючій Україні!