Захист кваліфікаційних (магістерських) робіт здобувачів вищої освіти за освітньою програмою «Фінанси, митна та податкова справа»

31.12.2023 | 12:51

21-27 грудня 2023 р. на кафедрі фінансового менеджменту  відбувся захист кваліфікаційних (магістерських) робіт здобувачів вищої освіти денної та заочної форм навчання за освітньою програмою «Фінанси, митна та податкова справа».
Випускники презентували результати своїх досліджень у сфері фінансів, податкової, митної, банківської, страхової справи та діяльності бізнес-структур.  Продемонстрували високий рівень теоретичної підготовки, вільне володіння матеріалом, креативне мислення та аргументовано відповідали на питання членів екзаменаційної комісії.
Колектив кафедри фінансового менеджменту щиро вітає випускників-магістрів із успішним захистом кваліфікаційних робіт! Бажаємо Вам життєвої мудрості, практичної реалізації отриманих знань, вагомих професійних здобутків, успішного працевлаштування за фахом.
Хай впевненість у власних силах стане запорукою Вашого успіху, додає наснаги для написання нових сторінок історії Вашого життя!