Захист курсових робіт магістрами ОП «Інформаційні технології в бізнесі»

16.12.2023 | 20:28

15.12.2023 р. відбулося цікаве та змістовне обговорення результатів студентських наукових досліджень, проведених здобувачами вищої освіти освітнього ступеня «магістр» ОП «Інформаційні технології в бізнесі» спеціальності 051 «Економіка» у рамках написання курсових робіт, у якому взяли участь викладачі кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики: професор Ірина ШЕВЧУК, доцент Анна ЗАДОРОЖНА, доцент Юліанна СТАДНИК.

Студенти презентували результати авторських наукових досліджень з актуальних проблем, зокрема що стосувалися:

• проведення бізнес-аналізу маркетплейсу нерухомості в США;
  • висвітлення основних економіко-правових особливостей майнингу криптовалют;
  • визначення механізмів реалізації стратегії розвитку ІТ-продукту в сфері B2B;
  • розробки та вдосконалення веб-платформи для взаємодії роботодавців та кандидатів на працевлаштування;
  • поглиблення знань щодо проведення аналізу стратегії  бізнесу за допомогою цифрового маркетингу​.

Звучали змістовні, цікаві та різноаспектні доповіді, демонструвались цікаві презентації, наводились переконливі приклади.

На захисті курсових робіт магістри продемонстрували високий рівень підготовки робіт попри всі складнощі, які виникають у реаліях життя під час довготривалого стресу війни!

Вітаємо студентів із успішним захистом курсових робіт та бажаємо нових наукових здобутків!