«Як стати супер студентом?»

28.09.2021 | 19:29

27 вересня 2021 року студенти академічних груп УФФ-13с, УФФ-14с та УФФ-15с (куратори доц. Сич О.А., доц. Ясіновська І.Ф. та доц. Смолінська С.Д.) освітньої програми «Фінанси, митна та податкова справа» відвідали онлайн-зустріч «Як стати супер студентом?», яка була організована психологічною службою ЛНУ імені Івана Франка.

Першокурсники мали змогу отримати відповіді на найактуальніші запитання: як адаптуватися до студентського життя, як стати успішним, як усе встигати. Також спеціаліст психологічної служби ЛНУ, практичний психолог Анастасія Скаковська розповіла присутнім про техніки тайм-менеджменту, успішний імідж студента, навички ефективної комунікації, навички та звички успішного студента.