Виховний захід “Разом до перемоги”: студенти кафедри економіки та публічного управління готували подарунки для захисників

13.12.2023 | 21:01

13 грудня 2023 року на кафедрі економіки та публічного управління Факультету управління фінансами і бізнесу ЛНУ імені Івана Франка відбувся виховний захід “Разом до перемоги”.

Студенти від першого курсу до магістратури згуртувалися, щоб підготувати подарунки для українських захисників з нагоди Дня Святого Миколая.

Захід розпочався з майстер-класу з ліплення вареників. З радістю та щирими побажаннями студенти ліпили вареники з різноманітними начинками, вкладаючи в кожен шматочок тепло своїх сердець.

Після цього студенти спакували подарунки, до яких, окрім вареників, додали окопні свічки, ліки та теплі речі.

Акція “Разом до перемоги” стала чудовою можливістю для студентів кафедри економіки та публічного управління не лише здобувати знання, але й виконати свій громадянський обов’язок, висловити вдячність та підтримку українським захисникам.

Це не просто волонтерська акція, а справжнє єднання заради спільної мети – перемоги України!

Кафедра економіки та публічного управління дякує всім студентам, які долучилися до заходу!

Віримо, що наші подарунки подарують захисникам відчуття домашнього затишку та піднімуть їм бойовий дух!

Разом до перемоги!