Виховна година в групі УФП-21с присвячена Дню місцевого самоврядування в Україні

18.12.2023 | 11:20

12 грудня 2023 року в групі УФП-21с відбулася виховна година на тему “Як громадяни приймають участь у житті демократичної держави? Органи самоврядування” присвячена Дню місцевого самоврядування в Україні (порадник – доцент кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом Герасименко Олена Вікторівна).

Захід завершився активною дискусією та обговоренням теми серед студентів.

Варто зазначити, що виховні години такого роду сприяють формуванню громадянської позиції та активізують участь студентів у житті суспільства.

Студенти групи УФП-21с, які навчаються на спеціальності “Публічне управління та адміністрування” планують продовжувати активну участь у подіях, спрямованих на розвиток громадянської свідомості та вдосконалення демократичних цінностей.