Виховна година на тему: «Шкідливий вплив алкоголю на організм людини та профілактика поганих звичок в студентському середовищі»

18.03.2021 | 20:11

18 березня 2021 р. порадник групи УФФ-42 к.е.н., доц. Смолінська С.Д. провела тематичну виховну годину на тему: «Шкідливий вплив алкоголю на організм людини та профілактика поганих звичок в студентському середовищі».

Головні цінності суспільства – життя і здоров’я людини. В умовах ускладнення життя, міжособистісних зв’язків і стосунків державний курс освітньої політики в Україні передбачає пропаганду здорового способу життя, виховання здорового молодого покоління, якому жити і працювати в новій державі. Тому тема виховного заходу є актуальною та потрібною.

В ході проведення заняття відбувся диспут між викладачем та студентами. Останні висловили свої думки щодо існування цієї проблеми та пропонували шляхи її вирішення. Порадник узагальнила погляди студентів, представила своє бачення та побажала молоді ніколи не мати справу із цими шкідливим звичками.