Виховна година на тему: «Моя особиста кібергігієна, або основи безпечної поведінки в Інтернеті»

19.12.2023 | 21:48

Група – УФФ-36 с. Відповідальна особа: Порадник групи д.е.н., проф. Тяжкороб Ірина

Дата проведення: 18 грудня у очному форматі.

18 грудня на кафедрі фінансових технологій та консалтингу порадник 36с групи д.е.к., проф. Тяжкороб Ірина провела зі студентами виховну годину на тему: «Моя особиста кібергігієна, або основи безпечної поведінки в Інтернеті».

На зустрічі обговорили зі студентами освітній серіал розміщений на порталі Дія.Освіта «Персональна кібербезпека». Особливу увагу приділи темам присвяченим базовим правилам гігієни в інтернеті. Спільно зі студентами розібрались зі значенням таких термінів як цифровий слід та цифрова особистість.  Обговорили види цифрових слідів, які ми лишаємо в інтернет просторі та прийоми онлайн-шахраїв. А найважливішим урок, який засвоїли студенти в ході бесіди стало глибоке розуміння твердження, що «Усе що хоча б один раз опинилось в мережі, залишається там назавжди!!».