Виховна бесіда на тему: «Формування правової культури сучасної української молоді»

19.12.2023 | 21:47

12 грудня 2023 року з нагоди Міжнародного дня прав людини, який відзначають у всьому світі 10 грудня починаючи з 1948 року порадником УФФМ-13с групи к.е.н., доц. Лапішко Зоряною було проведено зі студентами виховну бесіду.

Важливою метою розмови зі студентами було наголосити на тому, що правова культура становить собою сферу індивідуаль­ної свободи, яка дозволяє молодій людині в суспільно прийнятній формі реалізо­вувати власні уподобання, здібності та інтереси. Завдяки знанню своїх прав, формуванню навичок їх відстоювати, а водночас розумінню своїх обов’язків перед державою і суспільством сучасна молода людина дійсно зможе реалізовувати цю свободу.

Тож, бесіда була дуже жвавою, студенти активно брали участь у дискусії, ділились власними знаннями та досвідом щодо прав людини, проблем з  їх порушення в сучасних реаліях і сформували власні висновки про важливість для кожного громадянина України знати як свої права так і обов’язки!!