Вшанування пам’яті Героїв небесної сотні

23.02.2023 | 20:31
22 лютого 2023 року студенти групи УФО-11с та порадник доц. Лобода Н.О. зібралися разом, щоб вшанувати пам’ять учасників подій на Майдані.
Цими лютневими днями Революція Гідності переживала свій найтрагічніший період. Саме 20 лютого 2014 року під час Єврореволюції на Інститутській вулиці у Києві загинуло найбільше активістів.
Щорічне відзначення 20 лютого дня Героїв Небесної Сотні – в знак шани відваги, сили духу та стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.
Пам’ять про Героїв Небесної Сотні має бути нагадуванням про високу ціну нашої свободи і про цінності, за які ми воюємо.
СЛАВА УКРАЇНІ !!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!💙💛