ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

30.10.2018 | 10:26

20 жовтня 2018 р. в Сумах завершився «Всеукраїнський форум студентського самоврядування», в якому взяли участь більше 200 студентів, представників органів студентського самоврядування та просто активних студентів. Організовано форум спільно з громадською організацією «Місто розумних» та цьогорічними партнерами – Британською Радою в Україні, Міністерством молоді та спорту України та Управлінням молоді та спорту Сумської ОДА. Форум тривав чотири дні, протягом яких учасники отримали практичні навички, нові знайомства та обмінялися найкращими практиками захисту прав студентів.

Студенти 2-го курсу  спеціальності «Публічне управління та адміністрування» Телегій Ірина та Панова Анна відвідали Всеукраїнський форум студентського самоврядування в Сумах. Форум відбувався в 11 раз і це був наймасштабніший студентський захід. У перший день форуму учасники мали змогу дізнатися про місто Суми і його історію, а також взяти участь у організаційно-діяльнісній грі – «Останній студент», що показала всю важкість і відповідальність процесу виборів студентського самоврядування. Також вони мали змогу поспілкуватись з багатьма спікерами, зокрема Михайлом Винницьким радником Міністра освіти і науки України та викладачем НаУКМА і LvBS УКУ, Олександром Яремою, заступником Міністра молоді та спорту України та представниками Британської Ради.