ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ МАГІСТРАМ ФАКУЛЬТЕТУ УПРАВЛІННЯ ФІНАНСАМИ ТА БІЗНЕСУ

04.02.2024 | 23:07

2 лютого 2024 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася урочиста академія з нагоди вручення дипломів випускникам факультету управління фінансами та бізнесу.

Із вітальним словом до випускників звернувся перший проректор доц. Андрій Гукалюк, який привітав із успішним завершенням навчання та побажав впевнено йти до омріяної мети. Декан факультету управління фінансами та бізнесу Андрій Стасишин наголосив, що ми пишаємося кожним, хто у такий тяжкий час навчався в магістратурі, побажав миру, міцного здоров’я, успіхів у професійній діяльності та відданості обраній справі.

Вітальні слова для випускників також проголосили:

– завідувач кафедри фінансового менеджменту проф. Наталія Ситник,

в.о. завідувача кафедри фінансових технологій та консалтингу доц. Олена Сідельник,

– завідувач кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом  проф. Ганна Комарницька,

– завідувач кафедри економіки та публічного управління проф. Галина Капленко,

– завідувач кафедри обліку, аналізу і контролю проф. Євген Романів,

Від імені випускників щирі слова подяки пролунали від випускниці Христини Козій.

Наказ про присвоєння студентам відповідних кваліфікацій та відрахування із числа студентів університету оголосила заступник декана з виховної роботи проф. Юлія Шушкова.