Вручення премій обласної державної адміністрації та обласної ради для студентів закладів вищої освіти Львівщини студентці спеціальності 071 “Облік і оподаткування” Бойко Олександрі

20.11.2023 | 10:30

17 листопада 2023 року в актовій залі Будинку вчених відбулося щорічне вручення премій обласної державної адміністрації та обласної ради для студентів закладів вищої освіти Львівщини за активну життєву і громадську позицію, особистий внесок у розвиток і утвердження вітчизняної науки, сприяння суспільному прогресу, соціально-економічним перетворенням в Україні та світі.

Цьогоріч лауреатом названої премії стала здобувач вищої освіти другого (магістерського) рівня ОПП «Облік, аналіз та фінансові розслідування» Олександра Бойко.

За підсумками наукових досліджень у 2023 році студентка має 11 наукових публікацій, є активною учасницею студентського наукового гуртка кафедри, переможницею І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2022-2023 рр. на кафедрі обліку, аналізу і контролю факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка з темою наукової роботи: «Теоретико-методологічні аспекти та особливості обліку і оцінки людського капіталу», призеркою Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування», проведеного на базі Національного університету «Чернігівська політехніка» з темою наукової роботи: «Фінансова звітність суб’єктів малого підприємництва: сучасні реалії та перспективи».

Свої наукові дослідження студентка зреалізувала під керівництвом д.е.н., професора кафедри Л.П. Петришин.
Крім того, Олександра у 2023 році опанувала англомовний курс на платформі Coursera із основ наукових досліджень, закінчила Першу Всеукраїнську літню школу розвитку бізнес – ініціатив сільських жінок і стала лідеркою розвитку мережування бізнесу.
Гордимося здобутками нашої студентки і бажаємо подальших наукових звершень та професійної реалізації.