Вручення дипломів випускникам магістратури факультету управління фінансами та бізнесу

24.02.2019 | 12:22

У п’ятницю, 22 лютого 2019 року, на факультеті управління фінансами та бізнесу відбулася урочиста академія з нагоди вручення дипломів випускникам магістратури.

Зі словами привітання до усіх присутніх звернулися декан факультету доц. Андрій Стасишин, завідувачі випускових кафедр – проф. Наталія Ситник, проф. Євген Романів, доц. Ганна Комарницька та доц. Ірина Шевчук. Зворушливі слова вдячності факультету, своїм викладачам, пораднику та одногрупникам виголосила староста групи УФФМ-63с Гельмак Марія.

Атмосфера заходу була сповнена позитивних емоцій, сяючих усмішок, а теплі спогади від урочистості та яскравого студентського життя надовго залишаться у пам’яті кожного випускника.

Бажаємо нашим дорогим магістрам міцного здоров’я і щастя, терпіння та стійкості, натхнення й удачі, завжди вірити в себе і свої сили, залишатися впевненими, наполегливими та ініціативними, ставити цілі та досягати їх.

Попереду відкритий для вас безмежний світ, і нехай кожен з вас знайде у ньому своє місце і досягне успіху!