Вітання випускникам освітньої програми «Фінанси, митна та податкова справа»

03.02.2023 | 23:57

Сьогодні особливий день для колективу кафедри фінансового менеджменту! Урочисте вручення дипломів магістрам освітньої програми «Фінанси, митна та податкова справа».

МИ ПИШАЄМОСЯ ВАМИ НАШІ ВИПУСКНИКИ!

Сьогодні Ви робите крок у професійне життя як дипломовані спеціалісти, де  зможете реалізувати свої навички і вміння. Диплом – це путівка у самостійний світ, де набуті знання все частіше ставатимуть у нагоді та відкриватимуть нові можливості та перспективи професійного росту. У Ваших руках не лише власна доля, а і доля всієї країни, саме Вам змінювати її разом із сотнями випускників таких як Ви.

Зичимо натхнення, наполегливості та успіху у всіх кар’єрних починаннях, здійснення мрій та життєвих планів. Професійних злетів та щасливих моментів у житті!

Хай впевненість у собі стане запорукою Вашого успіху, додасть наснаги для написання нових сторінок історії Вашого життя, історії Вашої родини та відповідно історії нашого університету.