Вітаємо магістрів спеціальності 071 “Облік і оподаткування” із захистом магістерських робіт

24.12.2019 | 15:07

23 і 24 грудня 2019 р. магістри денної (група УФОМ-61с) і заочної (група УФОМ-71з) форми навчання за спеціальністю 071 “Облік і оподаткування” освітньо-професійної програми “Облік, аналіз та фінансові розслідування” захищали магістерські роботи. Кафедра позитивно оцінила подані студентами роботи, а окремі з них були відзначені і оцінені екзаменаційною комісією найвищими балами.

Дорогі наші ВИПУСКНИКИ-МАГІСТРИ!

Кафедра обліку і аудиту від усього серця ВІТАЄМО ВАС із ще одним достойно подоланим етапом дорослого життя – захистом магістерських робіт!

Хай як нелегко було у навчанні, БАЖАЄМО Вам,щоб усі отримані знання пригодилися і працювали вже на Вас!
Нехай увесь інвестований Вами у здобуття професійних знань час принесе достойні дивіденди!
Пам’ятайте своїх викладачів,студентських друзів і студентське життя!
У ДОБРУ ПУТЬ!!!!