Відвідування благодійної виставки «Воїни світла» студентами групи УФП-41с освітньої програми «Публічне адміністрування та управління бізнесом»

12.10.2023 | 16:51

11 жовтня 2023 року здобувачі групи УФП-41с ОПП «Публічне адміністрування та управління бізнесом» разом із куратором Оленою Решотою, доцентом кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом,  відвідали урочисте відкриття благодійної виставки «Воїни світла» українсько-американського художника Макса Вітика.

Урочиста подія, приурочена до відзначення Днів Університету, розпочалась вітальною промовою Ректора Університету проф. Мельника В. П., очільника Львівської обласної військової адміністрації Козицького М., художника Макса Вітика та інших запрошених високоповажних гостей.

Виставка проходила під музичний супровід оркестру та  виступів артистів Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької.

Студенти групи УФП-41с мали можливість отримати естетичну насолоду від оглядання картин циклу «Воїни світла», що були написані під впливом Революції Гідності 2014 року. Також здобувачі долучитись до благодійного збору коштів для закриття запитів викладачів та студентів ЛНУ, які зараз у лавах Збройних Сил України захищають Батьківщину від агресора.

Оригінальні твори мистецтва, класична музика та дотичність до благодійності надзвичайно надихнуло студентів  на подальші наукові та особисті звершення!

#ЛНУ #ФУФБ #кафедраПАУБ #факультет_управління_фінансами_та_бізнесу #кафедрапублічногоадмініструваннятауправліннябізнесом

#університет #university #PublicAdministration #public_administration_business_management #публічнеуправліннятаадміністрування