Відкрита лекція проф. Роберта Станіславського у рамках реалізації проекту Жана Моне

18.10.2016 | 13:14

У рамках І року реалізації проекту Жана Моне 575241-EPP-1-2016-1-UA-EPPJMO-MODULE «Економіка у європейській інтеграції: внутрішні виклики та зовнішній вимір» на факультеті управління фінансами та бізнесу запланована відкрита лекція проф. Роберта Станіславського за темою:

«Роль структурних фондів ЄС у соціально-економічному розвитку Польщі» (2 академ. години).

Захід відбудеться 20 жовтня (четвер) о 12:00 нафакультеті управління фінансами та бізнесу у корпусі за адресою вул. Медової Печери 53 (ауд. 311).

У рамках заходу передбачено обговорення актуальних питань із європейської інтеграції.

Запрошуються усі бажаючі.

За додатковою інформацією звертатись на кафедру економічної теорії факультету управління фінансами та бізнесу (координатор проекту – В.А.Зеленко).