Відкрита лекція Кульчицького Івана Івановича на тему: «Основи фандрейзингу та управління проектом. Програми фінансування ЄС – практичні поради»

26.04.2018 | 21:43

25 квітня 2018 р. на факультеті управління фінансами та бізнесу о 11.50 год. (в корпусі по вул. Медової Печери 53, в аудиторії 306) відбулась відкрита лекція Кульчицького Івана Івановича на тему: «Основи фандрейзингу та управління проектом. Програми фінансування ЄС – практичні поради».

Захід організовувався кафедрою економічної теорії в рамках реалізації проекту Жана Моне 575241-EPP-1-2016-1-UA-EPPJMO-MODULE «The economy in European integration: internal challenges and external dimensions»

Слід зазначити, що лекція проходила у доволі невимушеній, але і водночас робочій атмосфері. Лектор на прикладах із власного досвіду розповідав студентам цікаві речі про можливості стажувань та реалізації різноманітних проектів.

В загальному, на лекції обговорювалися такі проблеми:

– вплив мобільності студентів на євроінтеграцію;

– чому важливо брати участь у стипендіях та грантах і як це впливає на кар’єру та навчання студента;

– яким чином поставити собі професійні та особисті цілі і як участь у європейських проектах допомагає їх реалізувати;

– які є основні вимоги для того щоб взяти участь у стипендіях, грантах від ЄС;

– успішні кейси участі українських студентів у проектах і стипендіях ЄС;

– алгоритм підготовки документів для участі у стипендіях чи проектах;

– проблеми реалізації творчого потенціалу студентів.

У підсумку, студенти здобули такі знання та компетенції:

– дізнались де шукати інформацію про стипендії, проекти на безкоштовне навчання у країнах ЄС;

– зрозуміли, як участь у стипендіях може змінити професійне життя студента у майбутньому;

– визначились, які компетенції, навички та досвід потрібно здобувати, щоб перемагати у конкурсах від європейських донорів.

Оскільки після пари у студентів ще виникло багато додаткових запитань до лектора із даної теми, вони домовились у майбутньому комунікувати через Facebook.

Більше фото можна переглянути за посиланням: https://photos.app.goo.gl/FoBsZXwKV19TnHH12