Відкрита лекція з навчальної дисципліни «Теорія та економіка галузевих ринків», для студентів третього курсу, 12.04. 2021 р.

12.04.2021 | 15:34

Д.е.н., професор кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом, Васьківська Катерина Володимирівна, 12.04. 2021 р. (8.30-9.50) провела на платформі Teams відкриту лекцію на тему «Торгівля як галузь економіки», для студентів 3-ого курсу спеціальності: 281 «Публічне управління та адміністрування», спеціалізація «Публічне адміністрування та управління бізнесом». При читанні лекції використовувались навчальні методи (активного слухання, формування у студентів самостійного мислення, візуалізації, інтерактивне навчання) та методичні прийоми, зокрема, зворотний зв’язок лектора з аудиторією (експрес-опитування, діалог, практичні питання з теми лекції, повторення теоретичних положень, їх взаємозвязок із попередніми темами, короткий підсумок кожного питання і мотивований перехід до наступного, проблемні ситуації, дискусії.