Відкрита лекція доцента Задорожної А. В. з дисципліни «Інформаційні та комунікаційні технології»

08.11.2022 | 09:12

У понеділок, 7 листопада 2022 р., у присутності викладачів кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики відбулася відкрита лекція доцента кафедри Задорожної А. В. з дисципліни «Інформаційні та комунікаційні технології» (для груп УФФ-13 та УФМ-11) на тему «Фінансовий та статистичний аналіз за допомогою Excel». На лекції було окреслено сфери використання фінансового та статистичного аналізу, продемонстровано приклади різної складності, розкрито тонкощі розв’язування відповідних задач, наголошено на важливості опанування студентами пакетів прикладних програм. Матеріал лекції стане в пригоді майбутнім працівникам фінансово-кредитних установ та всім іншим користувачам Excel.