Відкрита лекція доцента кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики Задорожної А.В. з дисципліни «Інформаційні та комунікаційні технології»

01.11.2021 | 18:03

У понеділок, 01.11.2021 р. у присутності викладачів кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики відбулася відкрита лекція доцента кафедри Задорожної А.В. з дисципліни «Інформаційні та комунікаційні технології» (для груп УФФ-14, УФФ-15) на тему «Надбудови в Excel». На лекції було зроблено акцент на таких функціях надбудови, як підбір параметра, таблиці з одним та двома входами, диспетчер сценаріїв, пошук розв’язку. За допомогою вказаних інструментів Excel було продемонстровано приклади розв’язку задач різного спрямування – як математичних рівнянь, так і фінансових задач та задач виробництва, наголошено на важливості опанування студентами прикладних програм.