Відкрита лекція доцента кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики Ірини РУДОЇ

01.03.2024 | 15:01

29 листопада 2023 р. на платформі Microsoft Teams відбулася відкрита лекція доцента кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики Рудої Ірини Ігорівни з дисципліни «Технології антикризового та інтелектуального управління бізнесом» на тему «Антикризове управління організацією» На лекції були присутні студенти групи УФЕМ-11с, професорсько-викладацький склад кафедри та декан факультету управляння фінансами та бізнесу Стасишин Андрій Васильович.

Під час лекції були розглянуті різновиди криз на підприємстві, причини їх виникнення. Обговорили життєвий цикл реагування на кризи та випадковості та фази розвитку кризи. Ознайомилися з методами та моделями діагностики кризового стану та прогнозування ймовірності банкрутства підприємства. Проаналізували здійснення можливих заходів антикризового управління.

Представлений лекційний матеріал має практичну цінність та дозволяє сформувати у студентів потрібні знання та навички з антикризового та інтелектуального управління бізнесом.