Відбувся виховний захід на тему «Олесь Гончар ‒ сівач прекрасного і мудрого»

04.04.2018 | 20:29

До 100-річчя письменника, літературного критика, громадського діяча О. Гончара відбувся виховний захід  під назвою «Олесь Гончар ‒ сівач прекрасного і мудрого»  за участю студентів групи УФФ-14с та куратора групи к.е.н., доц. Ірини Ясіновської  у вівторок 3 квітня в корпусі по вул. Медової Печери, 53.

Є в долі кожної нації люди, яким відведено роль її творців, провідників. Імена цих людей записані в книгу історії кожного народу, вчинки їхні великі, непідвладні ні часу, ні злому слову. До таких людей, геніїв нашої історії й культури, належить Олесь Терентійович Гончар. Письменник, який незмінно стоїть в авангарді української літератури, суспільної думки нашої доби.

Студенти пригадали основні етапи життя та творчості О. Гончара, його громадянську та життєву позицію, роль митця в духовному відродженні нації. Мета виховного заходу: утвердження високих моральних цінностей, прагнення зберегти кращі надбання історії і культури.