Відбувся тренінг «Збереження і зміцнення психологічного здоров’я учасників освітнього процесу»

30.11.2023 | 22:05

29 листопада 2023 року, у межах діяльності Ради порадників факультету управління фінансами та бізнесу, відбувся тренінг «Збереження і зміцнення психологічного здоров’я учасників освітнього процесу».

На початку тренінгу практикуюча психологиня Психологічної служби Львівського національного університету імені Івана Франка Світлана Незабитовська наголосила, що збереження психологічного здоров’я в наш час –  найактуальніша проблема, яка стосується усіх учасників освітнього процесу. Професія викладача завжди вважалася такою, яка має досить багато стресогенних факторів і ризиків втратити психологічне здоров’я. Проте і здобувачі освіти зараз, в умовах війни, все частіше стикаються із підвищеною тривожністю, зміною настрою, поведінки чи фізичними  змінами.  Тож для ефективної роботи, збереження психологічного здоров’я як викладача, так і студента  важливо відновити свій психоемоційний стан, позбутися розчарувань, пом’якшити вплив стресових ситуацій.

У ході тренінгу Світлана Незабитовська поділилась досвідом із порадниками щодо можливих способів збереження і зміцнення психологічного здоров’я, які узагальнено у 6 блоків:

• “Прийняття”,
  • “Позитивний внутрішній настрій”,
  • “Самоефективність”;
  • “Відповідальність”;
  • “Фокус на рішеннях”;
  • “Перспективний підхід”.

На завершення заходу Світлана Незабитовська поділилась “рецептом щастя”: “Берете цінності, заливаєте активністю, додаєте стосунків, позитивних емоцій і трошки світлих мудрих думок, збовтуєте, приймаєте:))”