Відбувся студентський круглий стіл на тему «Фінансово-економічні аспекти реалізації митної політики України»

18.12.2020 | 16:08
16 грудня 2020 р. відбувся студентський круглий стіл на тему «Фінансово-економічні аспекти реалізації митної політики України», організований Науково-практичним гуртком митної справи (кафедра фінансового менеджменту, керівник – доц. Голинський Ю. О.).
Студентами було підготовано низку цікавих науково-практичних доповідей. Зокрема, щодо розвитку митної справи в умовах пандемії COVID-19, реформування митних органів, а також фіскального потенціалу митних платежів.
Учасники мали змогу обговорити вплив реформування митних органів на зовнішню торгівлю України, перспективи застосування в Україні зарубіжного досвіду митно-тарифного регулювання, а також інші сучасні тенденції і перспективи розвитку митної справи в Україні.
За результатами заходу буде видано електронний збірник тез доповідей та матеріалів круглого столу.