Відбувся Освітній Форум “BEE rich”

20.03.2024 | 21:44

Протягом двох днів, 12 та 13 березня 2024 р., у лекторії МолоДвіжЦентр.Львів проходив Освітній Форум бізнес-професій та фінансової грамотності “BEE rich”, організований студентською радою факультету управління фінансами та бізнесу.

На заході були представлені виступи чотирьох професійних спікерів, що працюють у сфері фінансів, інвестування, маркетингу та бухгалтерського обліку. Учасниками події стали студенти 1-4 курсів факультету управління фінансами та бізнесу.

З вітальним словом до учасників заходу звернулись Голова Студентської ради факультету управління фінансами та бізнесу – Кормило Марія та Голова Освітнього комітету Студентської ради факультету – Білас Діана.

Спікерами першого дня заходу виступили:

1) бухгалтер-консультант, підприємець, інвестор, а також наставник інвесторів – Тетяна Селезньова.

Завдяки виступу Тетяни студенти здобули відповіді на питання:

• Що таке фінансове благополуччя та фінансова грамотність і як їх успішно досягнути?
  • Які бувають типи витрат та яка їх характеристика?
  • Як ефективно використовувати дохід?
  • Які джерела доходу брати до уваги для втілення своїх фінансових цілей в реальність і створення пасивного прибутку?

2) спеціаліст відділу операцій з цінними паперами в комерційному банку, особистий фінансовий радник у компанії Smart Family office, амбасадор НБУ на заходах по фінансовій грамотності, автор профільних статей – Назарій Довгань.

Під час виступу Назарія студенти дізналися про:

• Основні напрямки інвестицій українців;
  • Особливості сучасного фондового ринку;
  • Поради щодо початку ефективного інвестування;
  • Важливість процесу фінансового планування.

Другий день Освітнього Форуму розпочався з виступу спікера Віри Фостяк – к.е.н., доц., фінансового консультанта, приватного підприємця.

На виступі розкрили зміст питань:

• Що найважливіше, коли ти молодий?
  • Помилки, які допускають фінансово неграмотні люди;
  • Фінансові поради для тих, кому 18-21 рік;
  • Що зробити для того, аби впровадити фінансову грамотність у свій повсякденний спосіб життя.

Наступний спікер – Христина Марцінковська – маркетолог, підприємець, випускник програми з інновацій та підприємництва в бізнес-школі УКУ, а також різноманітних освітніх програм і курсів, у тому числі, в закордонних університетах.

Завдяки виступу Христини студенти розглянули такі теми:

• Як наважитись на власну справу та з чого слід розпочати;
  • Які якості притаманні успішному підприємцю;
  • Секрети підприємництва: де легко допуститися помилок і на що варто звертати увагу;
  • Підказки та інструменти, які допоможуть уникнути невдач в роботі.

Під час заходу учасники мали змогу продемонструвати власні знання та поділитися своїми думками, а найактивніші – отримати тематичні подарунки від партнерів Освітнього Форуму (сучасну літературу на тему бізнесу, фінансів та інвестицій – книги «Правила інвестування» Воррена Баффета, «Як зберігати та примножувати капітал» Джеремі С. Міллера, «Життя після Google» Джорджа Ґілдера та «Працюючи навпаки. Інсайти та секрети від топ-менеджерів Amazon» Коліна Браяра і Білла Карра).

Також студентам вручили сертифікати, що підтверджують їхню участь у події.

Студентська рада факультету управління фінансами та бізнесу щиро вдячна кожному, хто долучився до організації та проведення Освітнього Форуму “BEE rich”! Це був неймовірний захід, сповнений корисною інформацією, приємними емоціями та цінними моментами!