Зустріч студентів 3-4 курсів ОП «Публічне адміністрування та управління бізнесом» з провідним спеціалістом ЛОДА

26.10.2021 | 15:58

25.10.2021р. професор кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом, Васьківська Катерина, організувала зустріч студентів 3-4 курсів ОП «Публічне адміністрування та управління бізнесом» з провідним спеціалістом відділу інвестиційної політики департаменту економічної політики ЛОДА, здобувачкою другого (магістерського) рівня вищої освіти, Устименко Марією.

Цікавими були питання щодо створення для Львівщини безпечної та привабливої території для ведення бізнесу, діалогу між владою та бізнесом, встановлення корисних бізнес-контактів між українськими та зарубіжними діловими колами в умовах пандемії, стажування студентів у державних установах, вакансії та вступ на державну службу.