VІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених на тему „ Сучасний стан та пріоритети модернізації фінансово-економічної системи України ”

30.11.2015 | 16:33

25 листопада під керівництвом доцента кафедри державних та місцевих фінансів Західної О.Р. студенти  факультету взяли участь у VІ Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених на тему „ Сучасний стан та пріоритети модернізації фінансово-економічної системи України ”, яка відбулася у Львівській комерційній академії.

Доповідали студенти 4 курсу:

•  групи УФФ 44 Мидлик Ю. та Джуган Л. на тему: “Громадський контроль виконання бюджетів Львівської області”;
  • групи УФФ 41 Чернецький М. та Пазак М. на тему: “Інвестиційний клімат України в період АТО”;
  • групи УФФ 41 Лис А. та Григоренко О. на тему: “Ринок місцевих запозичень: сучасний стан та перспективи розвитку”;
  • групи УФФ 44 та УФФ 45 Хлопецька С. та Щудло У. на тему: “Вплив бюджетної децентралізації на виконання місцевих бюджетів”.