Весна в Ботанічному саду…

27.04.2016 | 18:21

Студенти групи УФФ-35с разом з куратором доцентом кафедри державних та місцевих фінансів Татарин Н.Б.  на запрошення Студентського відділу та Ботанічного саду ЛНУ імені І. Франка відвідали екскурсію до одного з найстаріших садів України та Східної Європи.

Мандрівка була неймовірно цікавою та пізнавальною, окрім відомих з дитинства нам рослин, побачили багато нового і невідомого: модрину, яку посадив у кінці XVIII ст. засновник парку – Ігнатій Цетнер, прутоподібну ялину, одне з найбільш високих дерев-довгожителів на планеті, так зване мамонтове дерево. Студенти мали нагоду також побачити цвітіння рододендронів, японської айви, сакури і, звичайно, древньої реліктової рослини – магнолії.

Дякуємо за змістовну екскурсію працівнику Ботанічного саду п. Мирославі, директору Прокопіву А.І. та провідному спеціалісту студентського відділу ЛНУ ім. І. Франка Лозан Н.З.

Більше фотографій з екскурсії можна переглянути тут