Вебінар на тему «Мистецтво самопрезентації»

28.12.2021 | 22:37
27.12.2021 р. для студентів групи УФФ-11с освітньої програми «Фінанси, митна та податкова справа» (порадник – доцент кафедри фінансового менеджменту, к.е.н. Круглякова В.В.) було проведено вебінар спеціалістом психологічної служби ЛНУ імені Івана Франка Анастасією Скаковською на тему «Мистецтво самопрезентації».
На вебінарі студенти мали можливість зробити завдання та попрактикуватись у навичках самопрезентації, дізнатись більше про вербальну самопрезентацію,  мистецтво Small Talk, навички  ефективної комунікації, мистецтво публічного виступу, техніки відкритих запитань, самопрезентацію у соцмережах . Також під час вебінару учасники дослідили рівень власної самооцінки, більше дізнались про  психологію кольору в одязі та як колір впливає на сприйняття нашого образу іншими.