Вебінар фахівця-практика з Mate academy для студентів, що навчаються за освітньою програмою «Інформаційні технології в бізнесі»

11.11.2020 | 06:46

10 листопада 2020 року студенти групи УФЕ-21с і лектор курсу «Об’єктно-орієнтоване програмування» д.е.н., доцент Ірина Шевчук прийняли участь у вебінарі “ТОП 5 питань про Java” (Zoom конференція).

Спікер – Java developer and Coach at Mate academy Bohdan Chupika

Програма вебінару включала такі теми:

1. Чому існує так багато мов програмування?
  2. Які задачі можна вирішувати мовою Java?
  3. Back-end чи Front-end?
  4. Які в мене перспективи як в Java розробника?
  5. З чого починати?

Тема вебінару, практичні питання, висвітлені фахівцем, безпосередньо розкривають ключові аспекти сучасного підходу (практична спрямованість навчання) до вивчення мови програмування Java та особливості роботи в ІТ-сфері (тема курсу «Основи програмування на Java»).

Тож, студенти скористалися своєрідними можливостями, щоб отримати нові знання, досвід та мотиваційні стимули до підвищення свого професійного рівня!

За тематикою вебінару студенти розроблять власні проекти на Java  і представлять їх до обговорення у межах курсу.