В рамках щорічної міжнародної освітньої кампанії Global Money Week 2024 “Захистіть свої гроші, убезпечте своє майбутнє” 19 березня 2024 року студенти УФФ 36с групи взяли участь у діловій грі “Дилеми бізнесу».

21.03.2024 | 23:12

В рамках щорічної міжнародної освітньої кампанії Global Money Week 2024 “Захистіть свої гроші, убезпечте своє майбутнє” 19 березня 2024 року доцент кафедри фінансових технологій та консалтингу ФУФБ к.е.н. Сідельник О. П. провела для студентів УФФ 36с групи ділову гру «Дилеми бізнесу». Гра є інтерактивним інноваційним інструментом поширення принципів Глобального договору ООН, змушує подивитися на звичні речі під новим кутом зору та відкрити такі сторони бізнесу, про які раніше не доводилося замислюватися. Тож наші студенти мали гарну нагоду попрактикуватись у вирішенні глобальних проблем бізнесу, побувати на місці топ-менеджера, відчути обсяг завдань, що постають перед ним при керівництві компанією.